Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

O Virusfree

Kybernetická bezpečnost je pro Váš byznys klíčová, stejně jako email. To víte dobře nejen Vy, ale i útočníci. Všechny velké, střední i malé společnosti jsou tak bez výjimky dennodenně ohroženy nejméně jedním z kybernetických útoků.

Analýza hrozeb
v reálném čase

Databáze malwarových
signatur

Šifrování emailů

Cloud

Zákaznický portál

Jak Virusfree funguje?

Internetové hrozby

Víte, že internet je plný nebezpečných hrozeb? Každý den do Vašeho emailu míří 100 mil zpráv, přičemž 85% z nich je škodlivých.

100 mil zpráv

100 mil zpráv

85% hrozeb

85% hrozeb

Virusfree filtr

Z toho důvodu by měl být Váš email chráněný a zabezpečený, abyste se těchto hrozeb vůbec nemuseli bát. Tento problém Vám pomůže vyřešit efektivní antispamový a antivirový filtr. Třeba jako je Virusfree.

Virusfree filtr

Cloudová služba

Virusfree operuje v cloudu. To znamená, že zanalyzuje všechny příchozí emaily a s těmi závadnými se vypořádá ještě před tím, než k Vám dorazí. To vše bez zpomalení systému a Vaší emailové infrastruktury.

Cloudová služba

Bezpečný email

Díky silnému a efektivnímu filtru bude ale email zabezpečený a čistý a Vy se nebudete muset bát o škody způsobené případným útokem.

Bezpečný email

Automatické skenování

Virusfree zastaví 10x více závadných emailů než jiná řešení. Náš vícevrstvý filtr instantně skenuje a kontroluje všechny emaily a přílohy díky analýze hrozeb v reálném čase. Ta zahrnuje i AI botnet detektor, který je schopný rozpoznat škodlivé emaily přicházející z botnetů, a to i ve chvíli, kdy je jiná řešení ještě neznají. To znamená, že do Vaší emailové schránky dostanete včas a bez problémů jen bezpečné emaily.

Staráme se o Vaši pověst

Určitě nechcete ze svých emailových adres odesílat škodlivé emaily zákazníkům, nebo investorům. Virusfree používá globálně přijaté šifrovací standardy pro zabezpečení pošty (jako např. TLS), které Vaše odchozí emaily ochrání. Další použité technologie, jako DKIM, SPF, DMARC pak významně snižují možnost zneužití vaší značky třetí stranou. Také pokud bude Váš server náhodou nedostupný, nemusíte se vůbec bát o příchozí emaily. My je pro Vás budeme sedm dní archivovat.

0

Virusfree knowledge bank

Vytvořili jsme vlastní databází signatur malwarů se vzorky virů a jim podobných škodlivých kódů, kterou využíváme jako zdroj pro aktualizaci našich bezpečnostních řešení. Databázi s využitím informací získaných od našich 7 000 000 koncových uživatelů neustále rozšiřujeme a aktualizujeme.

Rychlý a komfortní

Virusfree funguje na principu analýzy emailových hrozeb v rámci cloudu. Díky tomu kontrola emailu probíhá rychleji. Nedojde ani ke zpomalení doručování emailů. Použití cloudu také znamená, že nebudete potřebovat žádný speciální hardware. Můžete proto začít používat Virusfree o to dříve, jelikož aktivace služby je triviální.

I Vy budete mít vše pod kontrolou

Díky flexibilní správě služby skrze zákaznický portál Virusfree bude mít stále Váš IT specialista kontrolu nad všemi emaily, zatímco Virusfree za Vás bude externě řešit všechny úkoly spojené s bezpečností. Díky tomu bude mít Váš IT tým více času na jiné záležitosti.

V zákaznickém portálu můžete:

  • Vytvářet blacklisty a whitelisty
  • Definovat výjimky
  • Kontrolovat pravidla filtrování
  • Prohledávat logy (seznam odesílatelů, seznam zastavených emailů)
  • Nastavit práva přístupu podle konkrétního uživatele

Nejdůležitější parametry Virusfree jsou garantovány parametry SLA (Service level agreement). A samozřejmě v případě problému můžete napsat, nebo zavolat na podporu.

Naši klienti...

Logo

APB Plzeň

Se službou Virusfree jsem spokojen. Po jejím zavedení nám výrazně klesl počet přijaté nevyžádané pošty a zavirovaných příloh.

Logo

DPMO (DP Olomouc)

Přechod od původního antispamového řešení provozovaného interně ke službě Virusfree se ukázal jednoznačně jako krok... správným směrem. Znamenal úsporu financí, času, práce, starostí. Služba funguje k naší plné spokojenosti.

Logo

Magistrát města Kladna

Statutární město Kladno využívá produkt Virusfree pro zabezpečení antispamové ochrany pro 400 uživatelů. Vyřešili jsme tím... problém s neustálým sledováním funkčnosti starého antispamového řešení a zajistil rychlé doručování e-mailů, které neobsahují nevyžádanou poštu. Další a neméně podstatnou výhodou je kvalitní a rychlá technická podpora, díky čemuž mají pracovníci Odboru výpočetní techniky a informatiky na magistrátu v Kladně více času se věnovat jiným odborným záležitostem. Pořízení služby Virusfree byla pro nás dobrá volba.

Logo

DB Schenker

Službu VirusFree používáme v DB Schenker již sedmým rokem a jsme stále velmi spokojeni. To, co oceňujeme nejvíce, je... včasná detekce malwaru. Díky tomu jsme ušetřili nemalé prostředky za práce spojené s obnovou dat a ztrátou služeb při nedávných ransomwarových útocích, které byly službou VirusFree zcela eliminovány. Velmi také oceňujeme individuální přístup a technické konzultace při zlepšovaní zabezpečení našich emailových služeb.

Logo

Zeelandia

Služba Virusfree jednoduše spolehlivě funguje a navíc je doplněná o skvělou zákaznickou podporu.

Logo

Česká zbrojovka

Změna antispam systému nám přinesla ze dne na den viditelné zlepšení v doručené poště. Kvalitní podpora služby Virusfree a... přehledný administrační portál přispívají k tomu, že naši uživatelé si mohou myslet, že už nikdo ani nespamuje ani neútočí na jejich soukromí prostřednictvím emailu.

Logo

Aero vodochody

Bezproblémové a rychlé nasazení, jednoduchá administrace,profesionální support a hlavně - služba Virusfree funguje tak, jak jsme očekávali.

Logo

Univerzita Karlova

Nejlepší řešení ze všech, které jsme testovali. Navíc se skvělou podporou.

Zobrazit více

Zjistěte jak funguje Virusfree

Vyzkoušejte zdarma Napište nám

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit