Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

Řešení

Objevte nejbezpečnější řešení pro vaše digitální systémy.

Řešení pro každého

Virusfree je služba, která řeší velký rozsah problémů. Náš antispamový a antivirový software Vám pomůže zastavit velké množství běžných emailových hrozeb. Mezi nimi ransomware, phishing, whaling a mnoho dalších, ještě sofistikovanějších a nebezpečnějších.

Tvoříme naše služby tak, abychom reflektovali potřeby a specifika různých odvětví od zdravotnictví, školství, až po vládní sektor.

Také umožňujeme všem nastavit si Virusfree podle Vašich představ, což Vám dá úplnou kontrolu nad tím, co bude toto řešení obsahovat.

Vyřešte Váš problém pomocí Virusfree hned teď!

Vyzkoušejte zdarma

Naši zákazníci...

Logo

APB Plzeň

Se službou Virusfree jsem spokojen. Po jejím zavedení nám výrazně klesl počet přijaté nevyžádané pošty a zavirovaných příloh.

Logo

DPMO (DP Olomouc)

Přechod od původního antispamového řešení provozovaného interně ke službě Virusfree se ukázal jednoznačně jako krok... správným směrem. Znamenal úsporu financí, času, práce, starostí. Služba funguje k naší plné spokojenosti.

Logo

Magistrát města Kladna

Statutární město Kladno využívá produkt Virusfree pro zabezpečení antispamové ochrany pro 400 uživatelů. Vyřešili jsme tím... problém s neustálým sledováním funkčnosti starého antispamového řešení a zajistil rychlé doručování e-mailů, které neobsahují nevyžádanou poštu. Další a neméně podstatnou výhodou je kvalitní a rychlá technická podpora, díky čemuž mají pracovníci Odboru výpočetní techniky a informatiky na magistrátu v Kladně více času se věnovat jiným odborným záležitostem. Pořízení služby Virusfree byla pro nás dobrá volba.

Logo

DB Schenker

Službu VirusFree používáme v DB Schenker již sedmým rokem a jsme stále velmi spokojeni. To, co oceňujeme nejvíce, je... včasná detekce malwaru. Díky tomu jsme ušetřili nemalé prostředky za práce spojené s obnovou dat a ztrátou služeb při nedávných ransomwarových útocích, které byly službou VirusFree zcela eliminovány. Velmi také oceňujeme individuální přístup a technické konzultace při zlepšovaní zabezpečení našich emailových služeb.

Logo

Zeelandia

Služba Virusfree jednoduše spolehlivě funguje a navíc je doplněná o skvělou zákaznickou podporu.

Logo

Česká zbrojovka

Změna antispam systému nám přinesla ze dne na den viditelné zlepšení v doručené poště. Kvalitní podpora služby Virusfree a... přehledný administrační portál přispívají k tomu, že naši uživatelé si mohou myslet, že už nikdo ani nespamuje ani neútočí na jejich soukromí prostřednictvím emailu.

Logo

Aero vodochody

Bezproblémové a rychlé nasazení, jednoduchá administrace,profesionální support a hlavně - služba Virusfree funguje tak, jak jsme očekávali.

Logo

Univerzita Karlova

Nejlepší řešení ze všech, které jsme testovali. Navíc se skvělou podporou.

Zobrazit více

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit