Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

Chraňte zprávy
s Virusfree

Cloudové řešení bezpečnosti pro Váš email

Vyzkoušejte zdarma
Zajímavé články Naše řešení Užitečné zdroje

Bezpečný email

Ochraňte se před příchozí
a odchozí poštou.

Čistý email

Zbavte se spamu
a nevyžádaných emailů.

Virusfree filtr

Co je Virusfree?

Virusfree je cloudová služba emailové bezpečnosti, která 10x přesněji ochrání Váš mailbox před velkou škálou kybernetických hrozeb. Přitom stále budete mít jistotu, že budete bezpečně přijímat a odesílat veškeré emaily. S balíčkem kybernetické bezpečnosti Virusfree získáte spolehlivý antispam a antivirus, ochranu přiložených souborů a šifrování emailů.

Detekce botnetů

Náš AI botnet detektor rozpozná škodlivé emaily odeslané z botnetů a zastaví je i ve chvíli, kdy jsou pro jiná řešení emailové bezpečnosti ještě neznámé.

85%útoků přichází skrze email

Ochrana v reálném čase

Vícevrstvý filtr a analýza hrozeb v reálném čase automaticky skenuje a kontroluje všechny příchozí a odchozí emaily, stejně jako všechny jejich přílohy.

100 milzkontrolovaných emailů denně

Balíček bezpečnosti Virusfree

S ochranným balíčkem Virusfree získáte spolehlivý antispam, antivirus, ochranu přiložených souborů a šifrování emailů. Balíček také obsahuje možnost managementu služby skrze náš zákaznický portál a, samozřejmě, zákaznickou podporu od našich specialistů.

Více o Virusfree

Efektivní emailová ochrana

Buďte připraveni na boj s kybernetickými hrozbami. Technologie se neustále vyvíjí, aby Vám v mnoha směrech ulehčila život. Ovšem stejně tak se vyvíjí i kybernetické útoky. Nejen že je těžší je vysledovat, ale navíc jsou ještě ničivější a sofistikovanější, než kdy před tím. Pro Váš byznys to znamená velké účty, ztracený pracovní čas a poničenou reputaci. Útoky nejsou jen otravné – mohou způsobit i velkou finanční ztrátu. Neváhejte a ochraňte Váš byznys před:

effective_email_protection

Zjistěte více

Vyzkoušejte bezplatnou 14 denní zkušební verzi a zjistěte více jak Vám může náš bezpečnostní software pomoci. Zaregistrujte se co nejdříve a rozlučte se s bezpečnostními hrozbami.

Vyzkoušejte zdarma Kontaktujte nás

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit