Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

Ransomware

Ransomware

Popis

Pokud jste se stali obětí Ransomwaru, nedostanete se k vašemu počítači, ani k vašim datům. Váš počítač je zamknutý kódem. Jediná možnost, jak se k němu znovu dostat, je zaplatit částku, kterou útočník požaduje. Teprve pak získáte kód k odemknutí. Celý útok ale zaručeně pozastaví veškeré vaše firemní aktivity.

Útok začíná nevinně vypadajícím email s odkazem. Pokud odkaz otevřete, vyskočí na vaší obrazovce zpráva: „Na počítači máte nelegální software, musíte zaplatit pokutu“, nebo: „Váš počítač byl uzamknut. Pro získání klíče zaplaťte danou částku“.

Naše řešení

Víme, že prevence je účinnější než léčba. Když už jednou otevřete škodlivý email, je jen málo věcí, které můžete dělat, abyste útok zastavili. Můžete ale zredukovat šanci na to, že nějaký email s ransomwarem vůbec dostanete. Třeba pomocí Virusfree.

Virusfree má integrovaný AI botnet detektor, velkou databázi malwarových signatur a zároveň provádí analýzu emailových hrozeb v rámci sandboxingu v reálném čase. To vše dohromady je schopné vystopovat útok ransomwaru včas a vaši emailovou schránku tak před ním ochránit.

Vyřešte tento problém

Vyzkoušejte zdarma

Další hrozby, které pro Vás můžeme vyřešit

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit