Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

Finanční služby

Finanční služby

Popis

Finanční sektor je vystaven phishingu a dalším jemu podobným hrozbám mnohem více, než jiné sektory, a to především kvůli velmi zajímavým příjmům, které mohou útočníci z takového útoku získat. Kvůli tomu musí být kybernetická bezpečnost ve finančním sektoru spolehlivá a efektivní. Útočníci totiž neustále vyvíjejí nové cesty, jak se dostat k penězům vašich zákazníků. Proto musí být emaily s jakýmikoliv osobními, nebo finančními údaji vašich zákazníků opravdu dobře chráněné.

Naše řešení zabezpečení

Virusfree má vícevrstvý filtr, díky kterému nabízí efektivní a důvěryhodné řešení emailové bezpečnosti. Ochrání vás tak před ransomwarem, whalingem a spear phishigem. Zabrání jim, aby se vůbec dostali k vašim zaměstnancům, nebo zákazníkům. Služba také používá globálně adoptované šifrovací standardy, jako DMARC, DKIM, nebo SPF. Ty zajistí, že komunikace mezi Vámi a Vašimi zákazníky bude opravu kvalitně chráněna.

Vyřešte tento problém

Vyzkoušejte zdarma

Další řešení

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit