Domů O produktu Řešení Zdroje Zákaznická podpora Company Blog
Klientský portál EN Vyzkoušet zdarma

Vládní organizace

Vládní organizace

Popis

Vládní organizace a úřady dennodenně využívají email jako hlavní kanál pro komunikaci s veřejností. Tato komunikace musí být bezpečná a důvěryhodná, a proto musí být chráněna protokoly, které zabraňují zneužití domény třetí stranou a zároveň chrání i před dalšími hrozbami. Stejně tak i kontakty ve vaší databázi musí být dobře ochráněny.

Naše řešení zabezpečení

Virusfree nabízí vysoce efektivní a důvěryhodnou cloudovou ochranu emailu, která ochrání a zašifruje všechny vaše odchozí a příchozí emaily.

Náš vícevrstvý filtr a integrovaná dynamická analýza hrozeb v reálném čase škodlivé emaily včas vystopují a zastaví. A to ještě před tím, než dorazí do emailových schránek vašich zaměstnanců, nebo věřitelů. Šifrování odchozích emailů je založeno na globálně přijatých standardech, jako DKIM, SPF a DMARC. To vše Vám zaručí maximální ochranu vaší domény. Jelikož navíc služba funguje v cloudu, garantujeme Vám spolehlivé a rychlé doručení emailů. Navíc budete mít stále přehled o tom, jaké emaily Vám přišly a co se s nimi stalo, díky našemu zákaznickému portálu Virusfree.

Vyřešte tento problém

Vyzkoušejte zdarma

Další řešení

Společnost

Excello s.r.o

IČ: 27444899

DIČ: CZ27444899

Praha, Česká republika

Užitečné odkazy

Klientský portál Help

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Kliknutím na "Potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Přečíst více o cookies.

Odmítnout Potvrdit